KONGREYE KALAN SÜRE

00
GÜN
00
SAAT
00
DAKİKA
00
SANİYE

BİLDİRİ SON GÖNDERİMİ

15 Nisan 2022

İNDİRİMLİ KAYIT VE KONAKLAMA SON TARİHİ

5 Mayıs 2022

Davet



Davet

Değerli Meslektaşlarım,


Bu yıl 1-5 Haziran 2022 tarihleri arasında Adana’da, Çukurova Üniversitesi’nde gerçekleştirilmesini planladığımız 20. Çukurova Pediatri Kongresi’ne sizleri davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız.

Kongremizde temel konular ve sorunların ele alındığı kurslar, sempozyumlar ve konferanslar ile birlikte poster ve sözel bildiri oturumları da yer alacaktır. Ülkemizin dört bir yanından alanlarında uzman, değerli hocalarımızın yanı sıra Avrupa Pediatri Akademisi’nin yetkin hocalarının konuşmacı olarak katılacağı kongremizde; pediatri alanında güncel bilgiler paylaşılacak ve bu konular üzerinde geniş tartışma ortamlarının oluşturulması için gayret gösterilecektir.

Avrupa Pediatri Akademisi tarafından “Uluslararası” ve ülkemiz Tıpta Uzmanlık Kurulu tarafından “Ulusal” akreditasyona sahip olan Anabilim Dalı’mızın kuruluşunun 50. Yılı teması ile düzenlenecek olan kongremiz, sizlerin heyecanımıza ortak olmanızla daha verimli ve daha faydalı olacaktır.

Pandemi önlemlerinin eksiksiz sağlanacağı kongremizde yüz yüze buluşabilmek üzere sağlıkla kalmanızı diliyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.


Prof. Dr. Nejat Narlı
20. Çukurova Pediatri Kongresi Başkanı